Ważna informacja

Szanowni Państwo, od 25 maja 2018 r. rozpoczniemy w Polsce stosowanie przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

Informacja o przetwarzaniu danych

Ważna informacja

Top Serwis Komputery

Firma została założona w 1998 roku. Od początku działalności Top Serwis zajmuje się sprzedażą i serwisem komputerów, zarówno stacjonarnych jak i przenośnych (notebooki, netbooki), podzespołów komputerowych (płyty główne, procesory, karty graficzne, pamięci) oraz osprzętu komputerowego (drukarki, skanery, routery WiFi).
View Services

Nasza działalność

Działamy głównie na terenie Łodzi, ale nie tylko. Oferujemy tylko markowe i sprawdzone podzespoły oraz najlepsze ceny. Współpracujemy z większością polskich hurtowni i dystrybutorów sprzętu komputerowego, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać wszelkim oczekiwaniom naszych klientów. Pozwoliło nam to na zbudowanie solidnej marki naszej firmy i zdobycie wielu zadowolonych klientów (zarówno detalicznych jak i szkół, uczelni łódzkich i firm, z czego jesteśmy szczególnie dumni.

Naszym klientom oferujemy:

– komputery, laptopy toshiba, lenovo, apple, acer, hp, dell, asus, samsung…
– podzespoły i akcesoria: karty grafiki, płyty główne, procesory, monitory, drukarki, – zasilacze, nagrywarki, tusze, tonery, flashdrive, przejściówki i adaptery, papier, gry..
– oprogramowanie dla firm i klientów indywidualnych:
– windows, programy antywirusowe, office, insert…
– sprzęt RTV AGD: aparaty cyfrowe, telewizory, kamery…
– serwis komputerowy gwarancyjny i pogwarancyjny, fachowe doradztwo, instalacje
– kompleksowe usługi informatyczne (na życzenie dojazd do klienta)

Współpracujemy z takimi firmami jak: